Проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

14 вересня 2018 року працівники Клевенського міжрайонного управління водного господарства разом з вчителями та учнями 7-х класів ЗОШ № 2 долучились до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Захід проводився безпосередньо біля річки Сейм, що протікає територією міста Путивль.

Перед проведенням заходу з учнями був проведений інструктаж з техніки безпеки. Екологічна акція розпочалась із бесіди, де учні отримали інформацію про історію започаткування «Міжнародного дня чистих берегів», про проблеми із забрудненням довкілля, зокрема водойм, цікаву інформацію про річку Сейм. Також, у рамках цього заходу діти ознайомилися з вимогами Водного кодексу України (ст. 89) щодо обмеження господарської діяльності в межах прибережної захисної смуги, зокрема про заборону улаштування звалищ сміття в межах ПЗС (і взагалі в непередбачених для цього місцях).

Безпосереднє прибирання узбережжя річки відбувалось у жвавій робочій атмосфері. Всі учасники дійсно змогли побачити і переконатись, що проблема із засміченням водойм не вигадана, і прикро було констатувати, що по завершенні пляжного сезону на річці залишились купи побутового сміття. Спільними зусиллями учасникам заходу вдалось упорядкувати і звільнити від сміття обрану ділянку узбережжя річки Сейм.

Підсумовуючи проведений захід, всіма учасниками екологічної акції наголошено на необхідності бережного ставлення до навколишнього природного середовища, до води та водойм, адже вони дійсно потребують нашої уваги і турботи.