Святкування Дня працівників водного господарства в Кролевецькому МУВГ

У першу неділю червня в Україні відзначається День працівників водного господарства. З нагоди відзначення професійного свята в актовому залі Кролевецького міжрайонного управління водного господарства відбулись урочистості. Вже традиційно урочисте зібрання розпочалось з гімну України, потім в. о. начальника управління Г. Трейтяк підвів підсумки діяльності за минулий рік, зачитав присутнім поздоровлення начальника РОВР у Сумській області О. Гордійка та міністра екології та природних ресурсів О. Семерака.

На урочистому засіданні були присутніми голова Кролевецької РДА О. Кучерявий та голова Кролевецької районної ради В. Бик, які привітали всіх водогосподарників зі святом та вручили грамоти найкращим працівникам. У ході урочистостей було сказано багато теплих слів ветеранам праці водогосподарської галузі, які пропрацювали по декілька десятків років в цій установі, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

За особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу, сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та з нагоди Дня працівника водного господарства кращі працівники отримали грамоти та подяки від Сумської обласної ради, Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області та Кролевецького МУВГ.

Після офіційної частини працівники управління здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області.