Учись любити ліс!

17 квітня 2019 року в рамках Всеукраїнської акції Держлісагентства “Майбутнє лісу в твоїх руках”, яка проходить протягом квітня, представники Кролевецького МУВГ разом з працівниками Кролевецької РДА взяли участь у посадці молодих саджанцій дуба червоного, у цьому році  дана акція відбувається під гаслом “Ліси та освіта” з меседжем “Учись любити ліс”.

Головними учасниками заходу були учні 8, 9 та 11 класів Кролевецького НВК № 6.  Майбутній ліс садили в Ярославецькому лісництві в кварталі 17 виділі 21 на галявині. Спочатку лісівники агролісгоспу провели інструктаж, розповіли та показали, як правильно садити однорічні сіянці дуба. Всі учасники, а особливо діти, докладали максимум зусиль до посадки дерев, старалися щоб вони були правильно посаджені та гарно прижились в майбутньому. Спільно учасники акції висадили 3500 сіянців дуба на площі 0,7 га.

Основною метою проведення цього спільного заходу є  залучення дітей до створення лісу. Той, хто своїми руками посадив хоча б одне деревце ніколи його не зламає.