Я ПРИБРАВ – ТВОЯ ЧЕРГА!

За ініціативи Кролевецького міжрайонного управління водного господарства в межах екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів», 14 вересня 2018 року організовано прибирання прибережної смуги навколо водойми «5 кар’єр», що на околиці міста Кролевець. У прибиранні взяли участь представники управління та учні 8 класу ЗОШ № 2 ім. М.О. Лукаша. Захід проходив під гаслом «Я прибрав – твоя черга». Діти отримали вичерпну інформацію про створення та мету організованої екологічної акції, про важливість  проведення подібних заходів. Учням було вручено подяку від міської ради за участь у міжнародній екологічній акції.

Працівники Шосткинської експлуатаційної дільниці Кролевецького МУВГ також ініціювали прибирання берегів озера Хімреактив, що в межах міста Шостка. До акції долучились небайдужі місцеві жителі разом з дітьми.

Також до акції долучились і працівники Зноб-Новгородської експлуатаційної дільниці Кролевецького МУВГ. Вони разом з місцевим населенням прибрали побутове сміття біля водойми в межах смт Зноб-Новгородське.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для озер, річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Наші діти – це наше майбутнє, від їх свідомості залежить, яким буде навколишній світ через багато років, тому необхідно наголошувати на важливості збереження природних, а особливо  водних, ресурсів на Землі.

Кролевецька міська рада та особисто мер міста О. Бобровицький підтримали ініціативу Кролевецького МУВГ та допомогли з необхідним інвентарем, рукавичками та солодощами для учнівської молоді, управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму міської ради – з автобусом для перевезення дітей, а всі небайдужі громадяни району – тим, що долучилися до цього вкрай необхідного заходу.