Боромлянське міжрайонне управління водного господарства

Боромлянське міжрайонне управління водного господарства є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління, використання та відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

У своїй діяльності Управління керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Верховної Ради України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами, дорученнями, рішеннями колегії та іншими нормативними документами і актами Держводагентства нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, що мають міжгалузеве значення, рішеннями обласної та місцевої державних адміністрацій, Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, Положенням про управління.

Управління у межах своїх повноважень забезпечує на території Сумського, Лебединського, Краснопільського, Тростянецького, Охтирського, і Великописарівського районів  вирішення питань щодо експлуатації державних меліоративних систем, використання, збереження та відтворення поверхневих водних ресурсів, меліорації земель, вирішує в установленому порядку разом з місцевими органами виконавчої влади та іншими організаціями питання забезпечення населення і галузей економіки цих районів водними ресурсами, здійснює від імені Держводагентства виробничі функції з управління інженерною інфраструктурою меліоративних систем та її окремими об’єктами, що перебувають у державній власності.

Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки у Державній казначейській службі України, гербову печатку зі своїм найменуванням.

Найменування та юридична адреса Управління:

Повна назва – Боромлянське міжрайонне управління водного господарства.

Скорочена назва – Боромлянське МУВГ.

Юридична адреса: 42621, Сумська обл., Тростянецький район, село Боромля, вул. Першотравнева, 24

т. (05458) 6-81-60,   e-mail: 21102058@mail.gov.ua

Виконуючий обов’язки начальника управління, заступник начальника: Лапін Олег Миколайович

 

Структура управління

 

Історична довідка та корисна інформація про управління:

Боромлянське управління меліоративних систем РОВР у Сумській області було створене в 1986 році на базі Тростянецької експлуатаційної дільниці Конотопського УМС на підставі наказу Мінводгоспу УССР № 187 від 30.04.1986 року та наказу Сумського облводгоспу № 30 від 30.05.1986 року.

Перейменоване в Боромлянське міжрайонне управління водного господарства згідно довідки № 2071 державного реєстру підприємств та організацій України (ЕДРПОУ) від 11.08.2005 р.
Форма господарювання – державна.

Боромлянське міжрайонне управління водного господарства підпорядковане  РОВР у Сумській області та діє відповідно до “Положення” затвердженого наказом Державного агентства водних ресурсів України.

Боромлянське управління обслуговує міжгосподарські меліоративні і водогосподарські об’єкти, а також внутрішньогосподарські об’єкти по договорах з землекористувачами, в 6-ти районах Сумської області (Охтирський, В. Писарівський, Краснопільський, Сумський, Лебединський, Тростянецький ) на площі 15.4 тис. га. Протяжність відкритої мережі каналів – 238 км гідротехнічних споруд – 172 шт. Вартість основних фондів – 23 млн. грн.

На балансі Боромлянського МУВГ знаходяться три водосховища:

  1. Боромлянське – 1,62 млн. мЗ – 0,497км2
  2. Куземенське – 2,24 млн. мЗ – 0,85 км2
  3. Бобровське – 2,9   млн мЗ – 1,10 км2

Боромлянське міжрайонне управління водного господарства надає:

  1. транспортні послуги – перевезення вантажів;
  2. вантажно-розвантажувальні роботи автокраном;
  3. розробка ґрунтів екскаваторами;
  4. механічне обкошування  відкритих осушувальних каналів і очистка їх від замулення;
  5. надання консультацій по обслуговуванню внутрішньогосподарських меліоративних систем;
  6. будівництво невеликих ставків та водойм, гідротехнічних споруд.