СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕСНИ – 2019

8 вересня 2019 року водогосподарники всієї України долучилися до масштабного екологічного заходу – Дня Десни, який розпочався на Чернігівшині з урочистої програми до 125-річчя від дня народження Олександра Довженка у Сосницькому літературно-меморіальному музеї ім. О.П. Довженка. У всіх гостей свята була можливість відвідати літературно-меморіальний музей, який нараховує безліч цікавих експонатів: меморіальні хати, колиска митця, криниця-журавель та багато чого іншого.

На Пекарівській кручі поблизу смт Сосниця гостей свята чекала святково-розважальна програма «Зачарована Десна», де вступали місцеві аматорські колективи.

Для гостей заходу були заплановані цікаві тематичні локації, театралізована екскурсія, творчі майстер-класи, виступи колективів, різноманітні забави, спортивні ігри та видовищне шоу.

“Сподіваємося, що відвідавши сьогоднішній захід, ми назавжди змінимо свій погляд на звичні речі: пластик стане для нас матеріалом повторного використання, миючі засоби обиратимемо лише безфосфатні, зменшимо використання поліетилену та, звісно, з любов’ю та натхненням кожного дня будемо оберігати річки. Адже чистота наших водойм залежить від кожного з нас.” – зазначала голова Держводагентства Ірина Овчаренко.

Від Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області участь в урочистих заходах до Дня Десни взяли представники офісу РОВР у Сумській області та міжрайонних управлінь водного господарства.