Участь у засіданні басейнової ради Середнього Дніпра

26 червня 2026 року у форматі відеоконференції відбулося позачергове засідання басейнової ради Середнього Дніпра за участі членів басейнової ради: представників органів державної влади та місцевого самоврядування, фахівців водної галузі, експертів та науковців. Фахівці РОВР у Сумській області також долучилися до засідання.

Під час зустрічі присутні розглянули питання щодо пропозицій до Плану заходів з розвитку водогосподарсько-меліоративного комплексу на 2026 рік у межах річкового басейну Дніпра в частині суббасейну Середнього Дніпра.

За результатами обговорення члени басейнової ради одноголосно підтримали погодити представлені пропозиції до Плану заходів.

Total Views: 12