Чергове засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 червня 2026 року начальник РОВР у Сумській області Олексій ГОРДІЙКО взяв участь у черговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Були розглянуті основні питання та затверджені шляхи їх вирішення:

  1. Про готовність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період.
  2. Про заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в області.
  3. Про забезпечення належного стану пожежної безпеки у місцях збирання врожаю сільськогосподарських культур.
  4. Про стан пожежної безпеки у висотних будівлях та будівлях підвищеної поверховості.
  5. Про підготовку закладів освіти до початку 2026/2027 навчального року, у тому числі щодо облаштування фонду захисних споруд цивільного захисту.
Total Views: 8