Екологічна акція в рамках Міжнародного дня чистих берегів -2020 Клевенська ЕД
Працівники Клевенської ЕД РОВР у Сумській області долучились до екологічної акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів -2020 та прибрали від сміття прибережну захисну смугу ставка біля с.Новослобідське Мазівської сільської ради Путивльського району. В акції також взяла участь працівник Мазівської сільської ради та мешканці с.Новослобідське.
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P9171023-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P9171025-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P9171029-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P9171021-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P9171020-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P9171039-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA