Чергове засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
25 червня 2026 року начальник РОВР у Сумській області Олексій ГОРДІЙКО взяв участь у черговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Були розглянуті основні питання та затверджені шляхи їх вирішення:
- Про готовність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період.
- Про заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в області.
- Про забезпечення належного стану пожежної безпеки у місцях збирання врожаю сільськогосподарських культур.
- Про стан пожежної безпеки у висотних будівлях та будівлях підвищеної поверховості.
- Про підготовку закладів освіти до початку 2026/2027 навчального року, у тому числі щодо облаштування фонду захисних споруд цивільного захисту.

Total Views: 7