Капітальний ремонт водонапускних споруд для відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану озера в с. Зарічне Путивльського району

У серпні 2017 року працівниками Клевенського МУВГ проводився капітальний ремонт водонапускної споруди у с. Зарічне Октябрської сільської ради Путивльського району. 

Після проведення очистки водонапускного каналу довжиною 530 м, Клевенське МУВГ розпочало  ремонт водонапускної споруди, що складається із залізобетонної труби (залізобетонних кілець кожне довжиною 1м загальною кількістю 45 шт ) діаметром 800 мм, вхідного та вихідного оголовків. Управління здійснило промивку залізобетонної труби від мулу. Після промивки виявлено значні за площею ділянки кілець та стиків між ними які частково зруйновані і не підлягають відновленню. В середину пошкодженої ділянки залізобетонної труби було вмонтовано  нову трубу (труба каналізаційна КОРСИС Ø 630 мм SN8 з привареними розтрубами), що передбачено робочим проектом. Далі проведено бетонування вхідної частини водонапускної споруди та встановлення вхідного оголовку. Наразі проводиться очистка наступної ділянки труби.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA