Конотопська районна газета “Сільські горизонти”, № 34, 27 квітня 2013 р.

У Шпотівці навели лад на водосховищі “РОМЕН”

В.Омельченко, начальник Конотопського МУВГ

На виконання Указу Президента від 06.08.1998 року  № 855/98 “Про День довкілля”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року проведення всеукраїнської акції ” За чисте довкілля” 23 квітня 2013 року працівниками Конотопського МУВГ проведено День довкілля на водосховищі “Ромен” у с. Шпотівка за участю працівників Шпотівської сільської ради та учнів Шпотівської НВК «ЗОШ I – I I I ст. ДНЗ».

Учасниками акції проведено прибирання прибережної захисної смуги водосховища від побутового сміття на площі 4.0 га. Також працівниками управління у прибережній захисній смузі висаджено 350 дерев та учнями Жовтневської загальноосвітньої школи I – I I I ступенів проведено прибирання прибережної захисної смуги греблі водосховища від побутового сміття на площі 5.0 га. Усього участь у акції приймали 30 працівників управління та 35 учнів загальноосвітніх шкіл.

Керівництво управління висловлює щиру подяку голові Шпотівської сільської ради Борисенку Анатолію Івановичу, директору Шпотівської НВК «ЗОШ I – I I I ст. ДНЗ». Пасікуну Віктору Васильовичу   та директору  Жовтневської НВК «ЗОШ I – I I I ст. ДНЗ». Спаському Миколі Івановичу за співпрацю та сумлінне ставлення до охорони та відтворення водних ресурсів району.