Нарада з питань будівництва очисних споруд

20 лютого 2024 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань будівництва каналізаційних очисних споруд в селищі Миколаївка Сумського району.

Попередньо, у 2023 році, на засіданні комісії з відбору проектів природоохоронних заходів для наступного фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  розглядалось питання щодо можливості фінансування робіт по реконструкція каналізаційних мереж з установкою очисних споруд в смт. Миколаївка Сумського району. Члени комісії прийняли рішення щодо ретельного ознайомлення з проблемою, розглядом розробленого робочого проекту та додаткового обговорення отриманих зауважень та пропозицій.

На засіданні наради були обговорені всі зауваження та відпрацьований механізм подальших кроків щодо можливості корегування робочого проекту та обов’язкової розробки оцінки впливу на довкілля.

РОВР у Сумській області був долучений до розгляду проекту. Всі зауваження та пропозиції були обговорені на нараді та враховані у її протокольному рішенні. Замовник – Миколаївська ОТГ повністю погодилася з даною позицією.