Обстеження водогосподарських систем Конотопського МУВГ
У лютому 2020 року старшим інспектором ДПРЧ 12 УДСНС України у Сумській області Юрієм Іоткою, та спеціалістами Конотопського міжрайонного управління водного господарства проведено обстеження осушувальних системи, які знаходяться в зоні діяльності управління. Затвори на шлюзах-регуляторах відкриті, споруди очищені від сторонніх предметів. Осушувальні системи підготовлені до пропуску весняної повені у 2020 році. За результатами перевірки складені відповідні акти.
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/034-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/037-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://sumyvodres.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/P1010346-1024x768.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA