Онлайн-лекція для студентів СумДУ з теми “Державний облік водокористування в Сумській області”

29 листопада 2022 року начальник відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод РОВР у Сумській області  Анна ГРЕЧАНА провела лекцію з теми «Державний облік водокористування в Сумській області» у межах дисципліни «Основи токсикології та нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище». Лекція була проведена в онлайн-режимі перед студентами 3-го курсу, які навчаються на освітніх програмах «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Технології захисту навколишнього середовища».

На прикладі Сумської області спеціаліст РОВР показала, хто являється основними водокористувачами регіону, яка простежується тенденція забору води в області за останні 6 років та скільки стоків за цей же період було скинуто у поверхневі водні об’єкти.

Завершила доповідь Анна ГРЕЧАНА ознайомленням слухачів з антирейтингом ТОП-100 забруднювачів водойм України за 2021 рік, до якого, на жаль, потрапило три підприємства Сумщини. Сподіваємось, за результатами 2022 року ситуація значно покращиться.