Онлайн-семінар для водокористувачів

Зважаючи на зміни в законодавстві щодо ведення державного обліку водокористування, а також з метою інформування та належного прийому звітності в 2021 році для водокористувачів Сумської області 02 грудня 2021 року Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області спільно з Головним управлінням ДПС у Сумській області провів онлайн-семінар на тему «Зміни в державному обліку водокористування».

На онлайн-семінарі були висвітлені як питання пов’язані з змінами в частині заповнення звітів про використання води за формою № 2 тп-водгосп (річна), так і трактування податкового законодавства та необхідності подання копії електронних звітів з відміткою про одержання до органів ДПС.

До дистанційного семінару долучилося близько 100 учасників, яким окрім роз’яснень була також направлена покрокова інструкція щодо заповнення електронних звітів на Порталі Держводагентства.

Напередодні семінару 30 листопада представники ГУ ДПС у Сумській області зустрілися з фахівцями РОВР у Сумській області та відпрацювали алгоритм дій, а також визначили спільні напрями в роботі з водокористувачами Сумської області.