Підготовка Кролевецького МУВГ до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

Кролевецьке міжрайонне управління водного господарства виконує роботи по підготовці до роботи управління та експлуатаційних дільниць в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років.

На цей час в управлінні заготовлено 84 м3 дров для обігріву побутових приміщень, крім того на Зноб-Новгородській ЕД – 18 м3, Шосткинській ЕД – 27 м3.

Для забезпечення збереження і економії енергоресурсів проводиться утеплення віконних та дверних рам, заміна старих віконних пройомів, облаштовуються побутові кімнати для обігріву працівників ремонтно-механічної майстерні.

Всі категорії працівників забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту, проведені інструктажі з електробезпеки, пожежної безпеки та роботи з опалювальними пристроями в зимовий період.

Особлива увага приділяється підготовці гідротехнічних споруд до осінньо-зимового періоду, силами ремонтувальників проводиться ревізія гідротехнічних споруд. Підготовка управління та дільниць до роботи в осінньо-зимовий період продовжується і перебуває на постійному контролі.