Працівники РОВР у Сумській області долучилися до щорічної акції присвяченої дню довкілля

В Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 відзначають день, присвячений актуалізації необхідних дій, спрямованих на збереження довкілля. В мирний час щороку всі причетні до сфери проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.Цьогорічний День довкілля особливий – воєнний.
Кожного дня ми дізнаємося про нові й нові злочини, вчинені агресором. Серед них найбільшу загрозу для майбутнього як України, так і більшості країн світу становлять злочини проти довкілля.

Для працівників РОВР у Сумській області вже стало доброю традицією щороку, напередодні Дня довкілля, здійснювати впорядкування прибережної захисної смуги річки Псел у межах міста Суми. Тож, виключенням не стало і цього року для працівників  РОВР у Сумській області долучитися до щорічної акції до дня довкілля, що проводиться у період квітня-травня.На жаль, Сумська область відноситься до зони бойових дій, а тому не на всій території працівники мають змогу долучитися до прибирання території. Усі заходи по прибиранню території та облаштуванню відбуваються з погодження головного управління ДСНС у Сумській області.

У результаті проведеної роботи вздовж прибережної захисної смуги річки було  прибрано від сміття та сухих гілок велику територію та зібрано сміття. Закликаємо берегти та збагачувати нашу природу заради майбутнього України!