Проведення екологічного заняття на тему: «Есмань – річка мого дитинства»

17 травня 2017 року працівниками Клевенського МУВГ у Баницькому НВК (с. Баничи, Глухівського району) було проведено екологічне заняття з учнями 7 класу на тему: “Есмань – річка мого дитинства”.

Екологічне заняття було проведено безпосередньо біля річки Есмань, яка протікає територією села Баничі. Заняття проходило у формі бесіди, в якій діти активно приймали участь, адже вони є достатньо обізнаними у багатьох питаннях, пов’язаних з цією річкою.

Інженером з використання водних ресурсів була надана цікава пізнавальна інформація стосовно Есмані, зокрема про походження її назви, про особливості її гідрологічного режиму, ознайомлено зі змістом ст..79,80,88,89 Водного кодексу України.

Таким чином діти ознайомилися з особливостями класифікації річок України, з особливостями користування малими річками, дізналися, що таке прибережна захисна смуга, також в рамках цього заходу діти долучились до встановлення водоохоронного знаку, і т.ч. ознайомилися з вимогами Водного кодексу України (ст.89) щодо обмеження господарської діяльності в межах прибережної захисної смуги.