Проведено нараду-семінар з начальниками експлуатаційних дільниць міжрайонних управлінь водного господарства Сумської області

23 вересня 2016 року на базі Шосткинської експлуатаційної дільниці Кролевецького МУВГ проведено нараду-семінар з начальниками експлуатаційних дільниць міжрайонних управлінь водного господарства Сумської області «Актуальні питання підвищення технічного рівня експлуатації водогосподарських систем» за участю працівників відділів механізації та експлуатації Сумського облводресурсів.

Учасники семінару оглянули кам’яно – накидну греблю на р. Любка Путивльського району, шлюзи-регулятори № 2(с. Яцине) та № 3(с.Стрільники) на річці Клевень (о. с. «Клевень») у Путивльському районі, шлюзи-регулятори № 0 (с. Камінь) та № 1(с. Литвиновичі) на річці Клевень (о. с. «Клевень») у Кролевецькому районі та руслові шлюзи-регулятори № 0 та № 1(с. Івот) на річці Івотка (о. с. «Івотка») у Шосткинському районі.

Про стан справ з виконанням експлуатаційних заходів на осушувальних системах в зоні обслуговування Кролевецького МУВГ доповідав начальник управління Новіков Олександр Іванович.