Проведено заняття на тему “Річки рідного краю” з учнями 5,7,8 класів Руднєвського НВК

З метою популяризації екологічних знань, ощадного ставлення до водних ресурсів та прищеплення учням дбайливого ставлення до стану навколишнього середовища, 01 грудня 2016 року інженером з використання водних ресурсів Клевенського МУВГ було проведено заняття на тему “Річки рідного краю” з учнями 5,7,8 класів Руднєвського НВК (с. Руднєве, Путивльський район).

У ході заняття дітям було детально розказано про річки Клевень, Берюшка та Вільшанка, які власне протікають в межах їх села, ознайомлено з особливостями їх гідрологічного режиму, розкрито зміст понять «річка», «водозбірний басейн», «гирло», «водосховище», «прибережна захисна смуга», ознайомлено з особливостями класифікації річок в Україні (ст.79 ВКУ), піднято питання бережного та дбайливого ставлення до річок, взагалі до води і водойм, наголошено на необхідності дотримання вимог Водного Кодексу України, зокрема ст. 89 щодо обмеження господарської діяльності в межах ПЗС.

Такого роду заняття мають пізнавальний характер, сприяють розвитку екологічної свідомості дітей, а значить відіграють важливу роль в рамках популяризації екологічних знань та ощадного ставлення до водних ресурсів.