Природоохоронна акція до Всесвітнього дня водних ресурсів

22 березня 2024 року пройшла природоохоронна акція з прибирання річки Сумки в центрі міста Суми, приурочена до Всесвітнього дня водних ресурсів.

В акції взяли участь громадські активісти, дотичні до охорони довкілля представники органів влади Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Сумської ОДА, Департамент розвитку громад, територій та інфраструктури Сумської ОДА, Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області, Управління державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Сумській області, Державна екологічна інспекція у Сумській області, а також Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, підприємства та організації – комунальне підприємство «ЧИСТЕ МІСТО» Сумської міської ради, Північний лісовий офіс ДП «Ліси України», які надали підтримку у забезпеченні необхідним обладнанням та вивезення зібраного сміття та гілля, та ТОВ «Євробазар», які також оперативно підключилися до очищення прибережної захисної смуги р. Сумка.

Під час акції учасники власним прикладом показали як маленькі кроки та велике бажання можуть поступово змінювати оточуючий нас світ.