Робоча поїздка голови Держводагентства України Михайла ЯНЧУКА в Сумську область

23 травня 2024 року голова Держводагентства України Михайло ЯНЧУК здійснив робочу поїздку в Сумську область.
Під час візиту Михайло ЯНЧУК разом з начальником Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області зустрілися з головою Сумської обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації. Метою зустрічі з керівництвом області було обговорення нагальних проблемних питань щодо відновлення та збереження водних ресурсів, підготовки до впровадження програми заходів майбутнього Плану управління річковим басейном та роль органів місцевого самоврядування у впровадженні інтегрованого управління водними ресурсами.
Також у ході поїздки Михайло Янчук відвідав базу Боромлянської експлуатаційної дільниці, оглянув лабораторію моніторингу вод та ґрунтів РОВР у Сумській області, яка продовжує працювати в умовах війни, після чого провів зустріч з колективом РОВР у Сумській області, де обговорювались питання щодо сталого функціонування водогосподарського комплексу України та заслухав пропозиції працівників щодо покращення роботи та планів на майбутнє.
Окрім того, під час робочої поїздки голова Держводагентства відвідав Карабутівське водосховище та виробничу базу Конотопської експлуатаційної дільниці, провів огляд шлюза      № 10 на річці Ромен. Поїздка Сумщиною завершилася відвідуванням Кролевецької експлуатаційної дільниці.
Під час візиту з’ясовувалися питання, які потребують нагального вирішення для належного функціонування діяльності РОВР у Сумській області. Озвучені в ході візиту проблеми взяті на контроль.