Спеціалісти РОВР у Сумській області визначили перелік масивів поверхневих вод в межах яких відбувається найбільше антропогенне навантаження на поверхневі водні об’єкти

Наразі, відповідно до закону України «Про водовідведення та очищення стічних вод» від 12 січня 2023 року № 2887-1Х, на території Сумської області відбувається процес визначення уразливих зон масивів поверхневих вод, у які здійснюється скид стічних вод міст та селищ. Так, спеціалістами РОВР у Сумській області був визначений перелік масивів поверхневих вод на території 17 територіальних громад Сумської області, в межах яких відбувається найбільше антропогенне навантаження на поверхневі водні об’єкти. В свою чергу територіальні громади, які за поданням Держводагентства отримали цю інформацію, повинні у межах своєї компетенції прийняти рішення щодо визначення уразливих та менш уразливих  зон у найкоротші строки.

У разі виникнення питань чи отримання додаткової консультації просимо звертатися до Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області за телефоном: (0542) 77-02-42 або письмово на електронну адресу: sumy_rovr@davr.gov.ua.