Участь у нарадах при райдержадміністраціях у зоні діяльності Кролевецького МУВГ

Протягом третьої декади листопада 2019 року при районних держадміністраціях у зоні діяльності Кролевецького МУВГ було проведено спільні  наради, в яких взяла участь провідний інженер з використання водних ресурсів Інна Скипочка.

Наради проходили за участю орендарів водних об’єктів, голів сільських (селищних) рад, об’єднаних територіальних громад та представників Сумського рибоохоронного патруля.

На обговорення було винесено питання, які стосуються орендарів водних об’єктів: щодо необхідності розроблення паспортів на всі орендовані водні об’єкти та своєчасної оплати орендної плати по новим рахункам, згідно міжнародним стандартам рахунків, приведення договорів оренди  відповідно до Типового договору оренди водних об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2013 № 420, а також доведений список документів, які потрібні для  встановлення режиму роботи на пониження рівнів води.

У тому числі під час засідання були висвітлені питання для всіх водокористувачів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків, отримання дозволу на спецводокористування та своєчасного звітування за формою 2-ТП (водгосп).

Учасники наради отримали необхідну інформацію, необхідну для подальшого ведення своєї господарської діяльності згідно чинного законодавства України.