Відео-конференція «Вода для миру»

Спеціалісти Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області долучились до еколого-просвітницького заходу приуроченого до Всесвітнього дня водних ресурсів під гаслом «Вода для миру», організованого Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів.

У заході взяли участь працівники водогосподарської галузі басейну Десни, студенти, учні та викладачі провідних навчальних закладів міста.

До учасників заходу звернулись начальник Деснянського БУВР Олександр Рибалка, директор навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту Національного університету «Чернігівська політехніка» Сергій Цибуля та доцент кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, методист КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» Світлана Потоцька.

Дана відео-конференція була організована з метою привернення уваги громадськості до проблем водних ресурсів в Україні, особливо під час війни, коли багато наших громадян вже частково або повністю позбавлені можливості водокористування та доступу до питної води.