Здійснено розчистку водоскидного каналу (с. Новослобідське Мазівської с/р, Путивльського району)

З метою покращення стоку води по каналу шляхом видалення намулу по його дну та болотної рослинності як по дну, так і по відкосах, працівниками Клевенського МУВГ за участю начальника, інженера-гідротехніка, машиніста екскаватора ЕТ – 182620, машиніста-тракториста трактора МТЗ – 80, руслових ремонтувальників у вересні 2016 року було здійснено розчистку водоскидного каналу (с. Новослобідське Мазівської с/р, Путивльського району). 

Перед проведенням капітального ремонту гідроспоруди на ставку в с. Новослобідське, Клевенське МУВГ провело комплекс підготовчих робіт: русловими ремонтувальниками проведене розчищення під’їзних шляхів для безперешкодного пересування техніки (проведено скошування трав’яної рослинності та видалення дрібного чагарнику вздовж водоскидного каналу).  Після цього екскаватором проведено розчищення самого каналу від мулу та болотної рослинності, далі, вже після налагодження ефективної роботи водоскидного каналу та забезпечення безперешкодного току води, управлінням згідно затвердженого режиму експлуатації проведено поступовий скид води зі ставка.

Після розчистки водоскидного каналу та наступного відкриття затворів шахтного водоскиду,відмічається вільний безперешкодний рух води по каналу, жодних заторів чи виходу води за межі каналу не відмічено