Зелені управлінці: кадри для зеленої відбудови України

Спеціалісти Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області долучились до брейн-шторму лідерів «Зелені управлінці: кадри для зеленої відбудови України», що пройшов на базі Сумського національного аграрного університету

Кадри для зеленої відбудови і трансформації – Хто вони? Які вони? Якими знаннями мають володіти сучасні зелені управлінці?

Європейський Зелений Курс відкриває нові можливості для України, але потребує нових компетенцій та співпраці між різними секторами. Зелені управлінці відіграють ключову роль у цій трансформації.

Під час заходу було обговорено зміни до природоохоронного законодавства та питання затребуваності фахівців-екологів, а також проведено дискусії-обговорення та напрацювання рішень разом з усіма учасниками процесу майбутньої відбудови – тими, хто потребує спеціалістів (субʼєкти господарювання, ОМС, ОВА, органи державної влади), та тими, хто готує таких спеціалістів (науковці, освітяни).

Проєкт реалізується професійною спілкою «Асоціація професіоналів довкілля» (PAEW) за сприяння UNDP в Україні та фінансової підтримки Уряду Швеції.